Kontakt

Zachęcamy do kontaktu w każdej sprawie związanej z naszą działalnością – z chęcią pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości 🙂

———

Poradnia Valeria jest częścią Fundacji Varsztatovnia

Fundacja Varsztatovnia
Dzielna 5, 00-162 Warszawa, woj. mazowieckie
Lokal użytkowy od ul. Dzielnej

Uwaga: Twoja sesja terapii może odbywać się w innym miejscu – sprawdź adres w mailu potwierdzającym zapis

 

KRS: 0000740077
NIP: 1182177063
REGON: 380754925
FAQ

Interesuje Cię współpraca z Poradnią? Sprawdź stronę rekrutacji!

Nasze warsztaty

Oprócz terapii interesują Cię warsztaty rozwojowe i artystyczne? Tutaj znajdziesz listę warsztatów we wszystkich miastach w Polsce w których działamy, wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o ich lokalizacji, datach spotkań i programie zajęć

Uwaga: Sesje terapii odbywają się w różnych lokalizacjach

Adresy gabinetów:

FUNDACJA VARSZTATOVNIA

ul. Dzielna 5, Warszawa

lokal usługowy od ul. Dzielnej

Wiktorska 55

ul. Wiktorska 55/4, Warszawa

niedaleko metra Racławicka

Newsletter

Tutaj możesz zapisać się na newsletter Varsztatovni, by być na czasie z naszymi wydarzeniami i odbierać specjalne zniżki 🙂

Aktualizacje wysyłamy na początku każdego miesiąca, lub gdy dzieje się coś wyjątkowego, o czym chcemy Wam powiedzieć.  Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂

  FAQ

  Często zadawane pytania

  Gdzie odbywają się sesje terapii?

  W różnych miejscach oraz online. Sprawdź lokalizację swojej sesji w mailu potwierdzającym zapis 🙂 

  Czy mogę otrzymać fakturę za udział w terapii?

  - Jasne! Żeby otrzymać fakturę w trakcie zapisu podaj nam dane faktury w komentarzu. Fakturę wyślemy mailowo.

  Czy terapia jest dla mnie?

  Terapia może pomóc w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, lepszym zrozumieniu siebie i znalezieniu sposobów na poprawę samopoczucia. Jeśli szukasz wsparcia w rozmowie z profesjonalistą, terapia może być wartościowym doświadczeniem, wspierającym Cię w drodze do lepszego życia.

  Jak wybrać terapeutę?

  Wybór terapeuty to kwestia dopasowania do Twoich potrzeb i komfortu. Zwróć uwagę na doświadczenie, specjalizację i zgodność osobowościową, by stworzyć zaufaną relację, która będzie sprzyjała efektywnej pracy nad sobą. Zajrzyj do zakładki "Nasi Terapeuci", znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje o terapeutach przyjmujących w naszej poradni.

  Jakie są rodzaje terapii?

  W naszej poradni możesz skorzystać z terapii poznawczo-behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii traumy, EMDR. Więcej o tych nurtach i metodach możesz przeczytać w zakładce "Oferta". 

  Jak umówić się na terapię?

  Aby umówić się na terapię, przejdź do zakładki "Umów wizytę", wybierz termin, lokalizację oraz terapeutę i opłać wizytę.

  Ile kosztuje terapia?

  Koszt terapii w Poradni Valeria to 170-200 zł za 50 min sesji. Aktualne ceny znajdziesz w zakładce "Oferta".

  Czy mogę zmienić termin terapii?

  Możesz odwołać lub zmienić termin swojej terapii do 24 godzin przed wizytą. W przypadku odwołania przysługuje całkowity zwrot kosztów, zmiana terminu jest bezpłatna.

  Ile trwają sesje terapeutyczne i jak często powinno się na nie uczęszczać?

  Sesje terapeutyczne w Poradni Valeria trwają 50 min, a częstotliwość spotkań jest ustalana indywidualnie, zwykle raz na tydzień lub co dwa tygodnie. Jednakże, konkretny plan terapeutyczny i jego harmonogram najlepiej ustalić z terapeutą, dopasowując go do własnych potrzeb i celów terapeutycznych.

  Czego oczekuje się od uczestnika_czki terapii?

  Oczekuje się, że jako pacjent_ka będziesz otwarty_a na współpracę i zaangażowany_a w proces terapeutyczny. Ważne jest aktywne uczestnictwo w rozmowach, dzielenie się uczuciami i myślami z terapeutą oraz otwarcie na eksplorację trudnych tematów. Kluczowe jest również podejmowanie działań poza sesjami terapeutycznymi, stosowanie w praktyce omawianych strategii i technik, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów czy poprawie samopoczucia.

  Czy mogę liczyć na zachowanie poufności i prywatności podczas sesji terapeutycznych?

  Terapeuci są zobowiązani do zachowania poufności i tajemnicy zawodowej, chroniąc informacje przekazywane podczas sesji terapeutycznych, chyba że sytuacja zagraża czyjemuś życiu lub bezpieczeństwu, co może wymagać poinformowania odpowiednich władz lub instytucji. Poufność informacji jest priorytetem w terapii, zapewniając pełną ochronę prywatności klienta.

  Chciał(a)bym współpracować z Poradnią Valeria. Co zrobić?

  - Wyślij nam swoje CV na kontakt@poradnia-valeria.pl - w przypadku pozytywnej weryfikacji odeślemy formularz uzupełniający i zaprosimy Cię na rozmowę. Pamiętaj, że warunkiem aplikacji są uprawnienia do prowadzenia terapii psychologicznej.

  Poradnia Valeria. Zmiana zaczyna się tutaj.

  Telefon (pon-pt 9:00-16:00): 780 122 376