Spotkania grupowe

Poznaj ofetę terapii grupowych oraz warsztatów rozwojowych

Zapisy na warsztaty grupowe odbywają się przez system zapisowy Varsztatovni

Po wybraniu interesujących Cię zajęć zostaniesz przekierowany_a na stronę varsztatovnia.pl na której możesz dokonać zapisu. By wrócić do tej strony wybierz przycisk powrotu w przeglądarce. 

foto bio

TUSy Dla Dorosłych

Trening umiejętności społecznych dla Dorosłych 

To cykl spotkań, składających się na 3 bloki tematyczne. Pierwszy z bloku zostanie poświęcony emocjom. Przede wszystkim poznamy ich szeroki wachlarz. Zaprzyjaźnimy się ze złością. Dowiemy się jak emocje wpływają na budowanie relacji oraz zaczniemy wchodzić w świat aktywnego słuchania drugiej osoby. Drugi blok będzie skoncentrowany wokół komunikacji, w szczególności doskonalenia umiejętności takich jak wyrażanie swoich potrzeb, zaznaczanie swoich granic, aktywne słuchanie oraz empatia. Trzeci blok zostanie poświęcony innym kompetencjom miękkim. Uczestnik pozna tajniki organizacji, zmieni wektor stresu na siłę napędzającą, wyznaczy swoje cele przyszłościowe i dowie się jak użyć wszystkich nabytych umiejętności w tworzenia relacji oraz drogi do zdobywania swoich marzeń.

foto bio

Samoświadomość i Szczęście 

Samoświadomość i szczęście: Warsztat rozwojowy  

Motywem przewodnim warsztatów jest założenie, że nic ze świata zewnętrznego nie jest w stanie dać nam prawdziwego szczęścia, dopóki nie zbudujemy zdrowej, pełnej miłości relacji z samym sobą.
Podczas cyklu składającego się z 6 spotkań będziemy pracować nad miłością do samego siebie, poczuciem własnej wartości, nieporównywaniem się do innych, docenianiem tego co mamy, byciem obecnym tu i teraz, radzeniem sobie z trudnymi emocjami. Celem warsztatów jest stworzenie wewnętrznej mocy, która da nam siłę do radzenia sobie w gorszych momentach i patrzenia na życie z większym optymizmem. Warsztaty składają się głównie z ćwiczeń indywidualnych i grupowych, dyskusji oraz gier integracyjnych.
Jeśli stresuje Cię wypowiadanie się na forum grupy, to nic się nie martw – na zajęciach zadbamy o stworzenie komfortowej, przyjaznej atmosfery, w której nie oceniamy się nawzajem. Jeśli nawet mimo tego, na jakiś temat nie będziesz miał ochoty się wypowiadać, to też jest całkowicie w porządku.

Dowiedz się o nas więcej!

Poradnia Valeria jest częścią Fundacji Varsztatovnia